| Adedi: | 5 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 7 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
Girişler, vida bitiş, Erkek, Polikarbonat, RAL 7032 (çakıl gri), İsimlendirilmiş akım: 16A, Boyutu: 10 B, Bağlantılar: 10, İletici kesit: 0.75... 2.5mm2, Bakır alaşımı, Gümüş kaplama
Uygun ABB KUKA FANUC Robotlar Endüstriyel çözüm
Bölüm numarası: 09330102601
Teknik veriler
| Versiyon | |
| Bitiş yöntemi | vida sonlandırma |
| Cinsiyet | Erkek |
| Boyut | 10B |
| Kablo korumalı | - Evet. |
| İletişim sayısı | 10 |
| PE teması | - Evet. |
| Teknik özellikler | |
| Işınlayıcı kesit | 0.75... 2.5 mm2 |
| Işınlayıcı kesit | AWG 18... AWG 14 |
| Rütbeli akım | 16A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 500 V |
| İsimlendirilmiş impuls voltajı | 6 kV |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| İzolasyon direnci | > 1010Oh |
| Temas direnci | ≤ 1 mΩ |
| Sınırlama sıcaklığı | -40... +125 °C |
| Kırma uzunluğu | 7.5 mm |
| Sıkıştırma tork | 0.5 Nm |
| Çiftleşme döngüleri | ≥ 500 |
| Malzeme özellikleri | |
| Malzeme (içerme) | Polikarbonat |
| Renk (içer) | RAL 7032 (çakıl gri) |
| Malzeme (bağlantılar) | Bakır alaşımı |
| Yüzey (temaslar) | Gümüşle kaplanmış |
| Ticari veriler | |
| Paketin boyutu | 1 |
| Net ağırlık | 66 g |
| Ülke | Çin |
| Avrupa | 85366990 |
| Çin gümrük tarifi numarası |
8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Endüstriyel konektörler için kontak eklemesi |
![]()
Tasarım çizimi:
![]()
Lütfen Harting tasarım drowing ile bizim tasarım drowing kontrol edin
![]()
![]()
![]()
![]()
| Adedi: | 5 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 7 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
Girişler, vida bitiş, Erkek, Polikarbonat, RAL 7032 (çakıl gri), İsimlendirilmiş akım: 16A, Boyutu: 10 B, Bağlantılar: 10, İletici kesit: 0.75... 2.5mm2, Bakır alaşımı, Gümüş kaplama
Uygun ABB KUKA FANUC Robotlar Endüstriyel çözüm
Bölüm numarası: 09330102601
Teknik veriler
| Versiyon | |
| Bitiş yöntemi | vida sonlandırma |
| Cinsiyet | Erkek |
| Boyut | 10B |
| Kablo korumalı | - Evet. |
| İletişim sayısı | 10 |
| PE teması | - Evet. |
| Teknik özellikler | |
| Işınlayıcı kesit | 0.75... 2.5 mm2 |
| Işınlayıcı kesit | AWG 18... AWG 14 |
| Rütbeli akım | 16A |
| İsimlendirilmiş voltaj | 500 V |
| İsimlendirilmiş impuls voltajı | 6 kV |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| İzolasyon direnci | > 1010Oh |
| Temas direnci | ≤ 1 mΩ |
| Sınırlama sıcaklığı | -40... +125 °C |
| Kırma uzunluğu | 7.5 mm |
| Sıkıştırma tork | 0.5 Nm |
| Çiftleşme döngüleri | ≥ 500 |
| Malzeme özellikleri | |
| Malzeme (içerme) | Polikarbonat |
| Renk (içer) | RAL 7032 (çakıl gri) |
| Malzeme (bağlantılar) | Bakır alaşımı |
| Yüzey (temaslar) | Gümüşle kaplanmış |
| Ticari veriler | |
| Paketin boyutu | 1 |
| Net ağırlık | 66 g |
| Ülke | Çin |
| Avrupa | 85366990 |
| Çin gümrük tarifi numarası |
8536901900 |
| eCl@ss | 27440205 Endüstriyel konektörler için kontak eklemesi |
![]()
Tasarım çizimi:
![]()
Lütfen Harting tasarım drowing ile bizim tasarım drowing kontrol edin
![]()
![]()
![]()
![]()