| Adedi: | 1 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
Harting Han 3A hızlı kilitli erkek takımı simülatörü
Girişler, Hızlı Kilit®Sonlandırma, Erkek, Polikarbonat, RAL 7032 (kızıl gri), İsimlendirilmiş akım: 10A, Boyutu: 3A, Bağlantılar: 3, 1
Harting 3A Serisi ile uyumludur
HA serisi, aynı montaj boyutları ile harting konektörlerini mükemmel bir şekilde değiştirebilir. Örneğin, müşterilerimiz erkek eklememiz HA-003-M'yi harting şirketinden HA-003-F ile birlikte kullanabilirler.İki parça da iyi çalışabilir..
Montaj kitleri
1) Erkek yerleştirme, vida ucu HA-003-M
2) Kadın yerleştirme, vida ucu HA-003-F
3) Hücre H3A-TE-2B-PG11
4) Ev H3A-BK-1L
5) Müşterilerimize ücretsiz kablo bezleri sağlayacağız.
Teknik veriler
| Kategoriler | Ekler |
| Seriler | HA |
| Versiyon | |
| Bitiş yöntemi | HA-Hızlı Kilit®sonlandırma |
| Cinsiyet | Erkek |
| Boyut | 3A |
| İletişim sayısı | 3 |
| Teknik özellikler | |
| Işınlayıcı kesit | 0.14... 2.5 mm2 |
| Rütbeli akım | 10 A |
| Adlık voltaj iletken-yer | 230 V |
| Adlık gerilimli iletken-iletken | 400 V |
| İsimlendirilmiş impuls voltajı | 4 kV |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| İsimlendirilmiş voltaj, UL'ye kadar | 600V |
| İzolasyon direnci | ≥ 1010Oh |
| Sınırlama sıcaklığı | -40... +125 °C |
| Çiftleşme döngüleri | ≥ 500 |
| Malzeme özellikleri | |
| Malzeme (içerme) | Polikarbonat |
| Yüzey (temaslar) | Gümüşle kaplanmış |
| Ticari veriler | |
| Paketin boyutu | 1 |
| Net ağırlık | 15.26 g |
| Ülke | Çin |
![]()
![]()
Özellikleri
1) biz 7 yıl ağır yük bağlantısı için profesyonel üreticisi ve her zaman kaliteye odaklanıyoruz.
2) HA, HE, HEE, HD, HDD, HM, HK, HSB için tam üretim hattına sahibiz ve her zaman piyasa ve müşteri gereksinimlerine göre yeni modeller geliştiriyoruz
3) parça numaramız Harting konektörü ile aynı ve müşterimiz ihtiyaç duyulan konektörleri hızlı ve kolay bir şekilde seçebilir
4) tam seri için bol stokumuz var ve müşterilerimize 24 saat içinde hızlı teslimat sağlıyoruz.
5) Müşterilerimiz için 12 aylık bir garanti süresi sağlıyoruz.
![]()
![]()
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
Harting Han 3A hızlı kilitli erkek takımı simülatörü
Girişler, Hızlı Kilit®Sonlandırma, Erkek, Polikarbonat, RAL 7032 (kızıl gri), İsimlendirilmiş akım: 10A, Boyutu: 3A, Bağlantılar: 3, 1
Harting 3A Serisi ile uyumludur
HA serisi, aynı montaj boyutları ile harting konektörlerini mükemmel bir şekilde değiştirebilir. Örneğin, müşterilerimiz erkek eklememiz HA-003-M'yi harting şirketinden HA-003-F ile birlikte kullanabilirler.İki parça da iyi çalışabilir..
Montaj kitleri
1) Erkek yerleştirme, vida ucu HA-003-M
2) Kadın yerleştirme, vida ucu HA-003-F
3) Hücre H3A-TE-2B-PG11
4) Ev H3A-BK-1L
5) Müşterilerimize ücretsiz kablo bezleri sağlayacağız.
Teknik veriler
| Kategoriler | Ekler |
| Seriler | HA |
| Versiyon | |
| Bitiş yöntemi | HA-Hızlı Kilit®sonlandırma |
| Cinsiyet | Erkek |
| Boyut | 3A |
| İletişim sayısı | 3 |
| Teknik özellikler | |
| Işınlayıcı kesit | 0.14... 2.5 mm2 |
| Rütbeli akım | 10 A |
| Adlık voltaj iletken-yer | 230 V |
| Adlık gerilimli iletken-iletken | 400 V |
| İsimlendirilmiş impuls voltajı | 4 kV |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| İsimlendirilmiş voltaj, UL'ye kadar | 600V |
| İzolasyon direnci | ≥ 1010Oh |
| Sınırlama sıcaklığı | -40... +125 °C |
| Çiftleşme döngüleri | ≥ 500 |
| Malzeme özellikleri | |
| Malzeme (içerme) | Polikarbonat |
| Yüzey (temaslar) | Gümüşle kaplanmış |
| Ticari veriler | |
| Paketin boyutu | 1 |
| Net ağırlık | 15.26 g |
| Ülke | Çin |
![]()
![]()
Özellikleri
1) biz 7 yıl ağır yük bağlantısı için profesyonel üreticisi ve her zaman kaliteye odaklanıyoruz.
2) HA, HE, HEE, HD, HDD, HM, HK, HSB için tam üretim hattına sahibiz ve her zaman piyasa ve müşteri gereksinimlerine göre yeni modeller geliştiriyoruz
3) parça numaramız Harting konektörü ile aynı ve müşterimiz ihtiyaç duyulan konektörleri hızlı ve kolay bir şekilde seçebilir
4) tam seri için bol stokumuz var ve müşterilerimize 24 saat içinde hızlı teslimat sağlıyoruz.
5) Müşterilerimiz için 12 aylık bir garanti süresi sağlıyoruz.
![]()
![]()