| Adedi: | 1 |
| fiyat: | negotible |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | 40.000 Takım / Ay |
Endüstriyel Çok Kutuplu Bağlantı için HQ Serisi 7 Pimli Ağır Hizmet tipi konektör
Özellikler
HQ konektörü, kompakt bir şekilde büyük avantajlara sahiptir.HQ-007/0, 10A, 400 voltajda derecelendirilmiş küçük ama güçlü bir konektördür.Ekler kıvrımlı tel bağlantısı ile tasarlanmıştır ve kontaklar ayrı olarak sağlanır. Kontak teli aralığı 26 ila 14 AWG arasındadır, her ikisi de sert gümüş veya sert altın kaplıdır. giriş, üstten giriş, bölme montajı, yüzeye montaj, kablodan kabloya, vb. Sağlam muhafaza, işkence ve sıvı geçirmezliğe karşı IP65 koruması sağlar.Plastik malzemeden gövde de mevcuttur.PG dişi veya Metrik dişli PG11, PG13, M20 mevcuttur.
![]()
Şartname
| HQ-007/0 KOMPAKT UÇLAR | |
|
Kişi sayısı |
7 + PE |
|
Göre elektrik performansı |
EN61984 |
| Anma akımı1 | 10 A |
| Anma gerilimi | 400V |
| Anma dürtü gerilimi | 6KV |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| UL'ye göre anma gerilimi | 600V |
| Yalıtım direnci | ≥1010Ω |
| Malzeme | Polikarbonat |
| Kişiler | |
| Malzeme | Bakır alaşımı |
| Yüzey | Gümüş kaplı |
| Kontak direnci | 3mΩ |
| Sıkma terminali | |
| Tel ölçüsü | 0,14-2,5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
![]()
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | negotible |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | 40.000 Takım / Ay |
Endüstriyel Çok Kutuplu Bağlantı için HQ Serisi 7 Pimli Ağır Hizmet tipi konektör
Özellikler
HQ konektörü, kompakt bir şekilde büyük avantajlara sahiptir.HQ-007/0, 10A, 400 voltajda derecelendirilmiş küçük ama güçlü bir konektördür.Ekler kıvrımlı tel bağlantısı ile tasarlanmıştır ve kontaklar ayrı olarak sağlanır. Kontak teli aralığı 26 ila 14 AWG arasındadır, her ikisi de sert gümüş veya sert altın kaplıdır. giriş, üstten giriş, bölme montajı, yüzeye montaj, kablodan kabloya, vb. Sağlam muhafaza, işkence ve sıvı geçirmezliğe karşı IP65 koruması sağlar.Plastik malzemeden gövde de mevcuttur.PG dişi veya Metrik dişli PG11, PG13, M20 mevcuttur.
![]()
Şartname
| HQ-007/0 KOMPAKT UÇLAR | |
|
Kişi sayısı |
7 + PE |
|
Göre elektrik performansı |
EN61984 |
| Anma akımı1 | 10 A |
| Anma gerilimi | 400V |
| Anma dürtü gerilimi | 6KV |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| UL'ye göre anma gerilimi | 600V |
| Yalıtım direnci | ≥1010Ω |
| Malzeme | Polikarbonat |
| Kişiler | |
| Malzeme | Bakır alaşımı |
| Yüzey | Gümüş kaplı |
| Kontak direnci | 3mΩ |
| Sıkma terminali | |
| Tel ölçüsü | 0,14-2,5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
![]()