| Adedi: | 1 |
| fiyat: | negotible |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
09140024501 09140034501 Han Pnömatik Modüler Ağır Hizmet Tipi Konnektör
Açıklama
Ağır hizmet tipi konektörler, aşırı ve zorlu ortamlardaki uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Modüler tasarımları güç, sinyal, pnömatik ve verilerin dağıtımını basit ve esnek hale getirir.
1) Temiz ve kuru basınçlı havanın iletimi için.
2) Kapalı / kapalı dişi kontaklar
3) Tüplerin önceden monte edilmiş pnömatik kontaklardan çıkarılması mümkündür.
4) Harting, ILME, Weidmuller, Phoenix, TE'yi değiştirin
Şartname
| HMP-002 | 09140024501 |
|
Kişi sayısı |
2 |
| Renk | Mavi |
|
Göre elektrik performansı |
EN61984 |
| Malzeme | Polikarbonat |
| (UL94) 'e göre tutuşabilirlik | V0 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Mekanik çalışma ömrü - çiftleşme döngüleri | ≥500 |
| Kişiler | |
| Malzeme | delri asetal |
| Renk | siyah |
| Tüp sonlandırma - ID | 6,00 mm veya 1/4 '' |
| Çalışma Basıncı | 8 Bar / 116 PSI |
| Sızdırmazlık malzemesi | Buna-N |
| Vanasını kapatın | Polipropilen |
| HMP-003 | 09140034501 |
| Kişi sayısı | 3 |
| Renk | Mavi |
| Göre elektrik performansı | EN61984 |
| Malzeme | Polikarbonat |
| (UL94) 'e göre tutuşabilirlik | V0 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Mekanik çalışma ömrü - çiftleşme döngüleri | ≥500 |
| Kişiler | |
| Malzeme | delri asetal |
| Renk | siyah |
| Tüp sonlandırma - ID | 1,6 mm veya 1/16 '' |
| 3 mm | |
| 4 mm veya 1/8 '' | |
| Çalışma Basıncı | 8 Bar / 116 PSI |
| Sızdırmazlık malzemesi | Buna-N |
| Vanasını kapatın | Polipropilen |
Sertifika:CE, RoHS, CQC, CCC
Deneyimler: Ağır hizmet tipi konektörde uzmanlaşmış 7 yıllık deneyim
Kalite güvencesi: ISO9001: 2008
Ana Malzeme: Mükemmel elektriksel işleyişe sahip SABIC LEXAN 3414ECR.
Üretim hattı: Enjeksiyon, Kalıp döküm, Delme, CNC Torna İşleme, Yüzey İşlem, Lazer baskı, Montaj, Paketleme atölyemizde tamamlandı.
Gelişmiş Test Tesisi:sıcaklık ölçüm cihazı, voltaj / izolasyon direnci test cihazı, Gümüş kaplama yoğunluk test cihazı, alev geciktirici makine, Tuz püskürtme test makinesi ve mekanik mukavemet test cihazı.
Çıktı: her ay yaklaşık 100.000 parçaya ulaşıyor.
Kalite Garantisi:Satıştan önce% 100 QC ve 12 Ay garanti süresi kontrol edildi.
Rekabetçi fiyat: müşterinin ihtiyacına ve sipariş miktarına göre.
Aile Aralığı: Seçiminiz için yüzlerce kesici uç modeli ve muhafaza modeli.
Hızlı teslimat: Hızlı yanıt ve hızlı teslimat ile büyük stok.
![]()
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | negotible |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
09140024501 09140034501 Han Pnömatik Modüler Ağır Hizmet Tipi Konnektör
Açıklama
Ağır hizmet tipi konektörler, aşırı ve zorlu ortamlardaki uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Modüler tasarımları güç, sinyal, pnömatik ve verilerin dağıtımını basit ve esnek hale getirir.
1) Temiz ve kuru basınçlı havanın iletimi için.
2) Kapalı / kapalı dişi kontaklar
3) Tüplerin önceden monte edilmiş pnömatik kontaklardan çıkarılması mümkündür.
4) Harting, ILME, Weidmuller, Phoenix, TE'yi değiştirin
Şartname
| HMP-002 | 09140024501 |
|
Kişi sayısı |
2 |
| Renk | Mavi |
|
Göre elektrik performansı |
EN61984 |
| Malzeme | Polikarbonat |
| (UL94) 'e göre tutuşabilirlik | V0 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Mekanik çalışma ömrü - çiftleşme döngüleri | ≥500 |
| Kişiler | |
| Malzeme | delri asetal |
| Renk | siyah |
| Tüp sonlandırma - ID | 6,00 mm veya 1/4 '' |
| Çalışma Basıncı | 8 Bar / 116 PSI |
| Sızdırmazlık malzemesi | Buna-N |
| Vanasını kapatın | Polipropilen |
| HMP-003 | 09140034501 |
| Kişi sayısı | 3 |
| Renk | Mavi |
| Göre elektrik performansı | EN61984 |
| Malzeme | Polikarbonat |
| (UL94) 'e göre tutuşabilirlik | V0 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Mekanik çalışma ömrü - çiftleşme döngüleri | ≥500 |
| Kişiler | |
| Malzeme | delri asetal |
| Renk | siyah |
| Tüp sonlandırma - ID | 1,6 mm veya 1/16 '' |
| 3 mm | |
| 4 mm veya 1/8 '' | |
| Çalışma Basıncı | 8 Bar / 116 PSI |
| Sızdırmazlık malzemesi | Buna-N |
| Vanasını kapatın | Polipropilen |
Sertifika:CE, RoHS, CQC, CCC
Deneyimler: Ağır hizmet tipi konektörde uzmanlaşmış 7 yıllık deneyim
Kalite güvencesi: ISO9001: 2008
Ana Malzeme: Mükemmel elektriksel işleyişe sahip SABIC LEXAN 3414ECR.
Üretim hattı: Enjeksiyon, Kalıp döküm, Delme, CNC Torna İşleme, Yüzey İşlem, Lazer baskı, Montaj, Paketleme atölyemizde tamamlandı.
Gelişmiş Test Tesisi:sıcaklık ölçüm cihazı, voltaj / izolasyon direnci test cihazı, Gümüş kaplama yoğunluk test cihazı, alev geciktirici makine, Tuz püskürtme test makinesi ve mekanik mukavemet test cihazı.
Çıktı: her ay yaklaşık 100.000 parçaya ulaşıyor.
Kalite Garantisi:Satıştan önce% 100 QC ve 12 Ay garanti süresi kontrol edildi.
Rekabetçi fiyat: müşterinin ihtiyacına ve sipariş miktarına göre.
Aile Aralığı: Seçiminiz için yüzlerce kesici uç modeli ve muhafaza modeli.
Hızlı teslimat: Hızlı yanıt ve hızlı teslimat ile büyük stok.
![]()