| Adedi: | 1 |
| fiyat: | negotible |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
HD Serisi 64 Pinli Ağır Hizmet Tipi Konektör Su Geçirmez Güç Kablosu Konektörü
Hızlı Detay
1) Ürün Grubu: Ekle
2) Cinsiyet: Erkek / Kadın
3) Marka: ZJHK
4) Kutup Sayısı: 64
5) Bağlantı Türü: kıvrım
6) Ürün Grubu: Yuva H24B
7) Kablo Girişi: Yan / Üst Giriş
8) Kilitleme Tipi: Tek / Çift Kollar
9) Koruma Derecesi: IP65
10) Yanıcılık: UL94 VO
11) Kablo Boyutu: PG21
Özellikleri
Geleneksel endüstriyel konektörle karşılaştırıldığında, Ağır hizmet tipi konektör, çeşitli endüstriyel uygulamalar için daha verimli ve kolay bir tutuş bağlantısı sağlamak üzere tasarlanmıştır.
1. Yerden Tasarruf - Birden çok konektörün tek bir birime entegrasyonu, alan gereksiniminde önemli ölçüde azalma sağlar
2. Az bakım gerektirir - Önceden monte edilmiş, önceden test edilmiş bir konektör tertibatının kullanılması zor kablolama ve kurulum süresini azaltabilir
3. Esneklik - Kullanıcının yeni ürünleri veya yeni sistemi daha kolay entegre etmesini sağlar.
4. Geleceğin Kanıtı - Kullanıcının bileşenleri gelecekte daha kolay güncellemesini veya değiştirmesini sağlar.
Şartname
| Kişi sayısı | 64P + E |
| Göre elektrik performansı | EN61984 |
| Anma akımı | 10 A |
| Anma gerilimi (iletkenden toprağa) | 250V |
| Anma dürtü gerilimi | 4KV |
| Kirlilik şiddeti | 3 |
| veya | 10A 230V / 400V 4KV 2 |
| UL CSA'ya göre anma gerilimi | 600V |
| CSA'ya göre sarma terminali için anma gerilimi | 2A 30V |
| Yalıtım direnci | ≥1010Ω |
| Malzeme | Cam elyaflı polikarbonat |
| (UL94) 'e göre tutuşabilirlik | V0 |
| Sınır sıcaklığı | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Takma döngüleri | ≥500 |
| Kişiler: | |
| Malzeme | Bakır alaşımı |
| Yüzey | Gümüş Kaplama veya Altın |
| Kontak direnci | ≤3mΩ |
| Kablo bağlantısı | Kıvrım |
| Tel ölçüsü | 0,14-2,5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
SSS:
1. Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
Evet, Wenzhou, Çin'de üretim yapıyoruz ve en rekabetçi fiyatı ve satış sonrası hizmeti sunuyoruz.
2. Ürünlere ve ambalaj malzemelerine kendi logomu yazdırabilir miyim?
Evet, logo tasarımınıza göre lazerle basılabilir.
3. Hangi ödeme koşulları ve fiyat koşulları & kabul ediyor ve kullanıyorsunuz?
Ödeme koşulları: T / T, LC, Paypal, Western Union, vb.
Fiyat koşulları: FOB (Shanghai & Ningbo), EXW, C&F vb.
4. Size USD veya RMB olarak ödeme yapabilir miyim?
USD, RMB, EURO, vb. Tamam.
5. Malların teslim edilmesi kaç gün sürer?
Küçük siparişler için stokumuz varsa 3 gün ile bitirebiliriz.Büyük miktar için, bitirmek için 7 ~ 15 güne ihtiyacımız olabilir.
| Adedi: | 1 |
| fiyat: | negotible |
| Standart Paketleme: | Standart ihracat kartonları |
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme yöntemi: | L / C, T / T, Western Union, Paypal |
| Tedarik Kapasitesi: | Ayda 100.000 adet |
HD Serisi 64 Pinli Ağır Hizmet Tipi Konektör Su Geçirmez Güç Kablosu Konektörü
Hızlı Detay
1) Ürün Grubu: Ekle
2) Cinsiyet: Erkek / Kadın
3) Marka: ZJHK
4) Kutup Sayısı: 64
5) Bağlantı Türü: kıvrım
6) Ürün Grubu: Yuva H24B
7) Kablo Girişi: Yan / Üst Giriş
8) Kilitleme Tipi: Tek / Çift Kollar
9) Koruma Derecesi: IP65
10) Yanıcılık: UL94 VO
11) Kablo Boyutu: PG21
Özellikleri
Geleneksel endüstriyel konektörle karşılaştırıldığında, Ağır hizmet tipi konektör, çeşitli endüstriyel uygulamalar için daha verimli ve kolay bir tutuş bağlantısı sağlamak üzere tasarlanmıştır.
1. Yerden Tasarruf - Birden çok konektörün tek bir birime entegrasyonu, alan gereksiniminde önemli ölçüde azalma sağlar
2. Az bakım gerektirir - Önceden monte edilmiş, önceden test edilmiş bir konektör tertibatının kullanılması zor kablolama ve kurulum süresini azaltabilir
3. Esneklik - Kullanıcının yeni ürünleri veya yeni sistemi daha kolay entegre etmesini sağlar.
4. Geleceğin Kanıtı - Kullanıcının bileşenleri gelecekte daha kolay güncellemesini veya değiştirmesini sağlar.
Şartname
| Kişi sayısı | 64P + E |
| Göre elektrik performansı | EN61984 |
| Anma akımı | 10 A |
| Anma gerilimi (iletkenden toprağa) | 250V |
| Anma dürtü gerilimi | 4KV |
| Kirlilik şiddeti | 3 |
| veya | 10A 230V / 400V 4KV 2 |
| UL CSA'ya göre anma gerilimi | 600V |
| CSA'ya göre sarma terminali için anma gerilimi | 2A 30V |
| Yalıtım direnci | ≥1010Ω |
| Malzeme | Cam elyaflı polikarbonat |
| (UL94) 'e göre tutuşabilirlik | V0 |
| Sınır sıcaklığı | -40 ℃ ± 125 ℃ |
| Takma döngüleri | ≥500 |
| Kişiler: | |
| Malzeme | Bakır alaşımı |
| Yüzey | Gümüş Kaplama veya Altın |
| Kontak direnci | ≤3mΩ |
| Kablo bağlantısı | Kıvrım |
| Tel ölçüsü | 0,14-2,5 mm2 |
| AWG | 26-14 |
SSS:
1. Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
Evet, Wenzhou, Çin'de üretim yapıyoruz ve en rekabetçi fiyatı ve satış sonrası hizmeti sunuyoruz.
2. Ürünlere ve ambalaj malzemelerine kendi logomu yazdırabilir miyim?
Evet, logo tasarımınıza göre lazerle basılabilir.
3. Hangi ödeme koşulları ve fiyat koşulları & kabul ediyor ve kullanıyorsunuz?
Ödeme koşulları: T / T, LC, Paypal, Western Union, vb.
Fiyat koşulları: FOB (Shanghai & Ningbo), EXW, C&F vb.
4. Size USD veya RMB olarak ödeme yapabilir miyim?
USD, RMB, EURO, vb. Tamam.
5. Malların teslim edilmesi kaç gün sürer?
Küçük siparişler için stokumuz varsa 3 gün ile bitirebiliriz.Büyük miktar için, bitirmek için 7 ~ 15 güne ihtiyacımız olabilir.